Language:

Inloggen
Inloggen
BE / EUR

Geschatte levertijd voor de meeste producten: Donderdag 2026-03-26 of zelfs Donderdag 2026-03-19. meer info
Voeg 200€ toe en je krijgt een gratis cadeau, 300€ meer en je krijgt gratis verzending, 1000€ meer en je krijgt 5% korting meer info

Afmetingen in centimeters
close

Hoe ontwerp je?

 

Bekijk onze video.

 

Lees de instructies

 

Onze generatoren worden gebruikt om kleding, vlaggen en accessoires te ontwerpen. Verschillende producten hebben verschillende bewerkingsopties, maar de algemene regel is als volgt:

1. Kies het producttype/model (Kies versie). Voor genaaide vlaggen is dit het kleurenschema en voor kleding zijn dit de modellen, die bijvoorbeeld verschillen in extra snij-elementen.

2. Personaliseer je product naar eigen smaak (Aanpassen):
- HOOFDKLEUR - selecteer de hoofdkleur van het product (deze optie is meestal beschikbaar wanneer het product een basiskleur heeft die niet volledig wordt bepaald door je afbeeldingen, bijvoorbeeld voor genaaide kleding of vlaggen).
- KLEUR DETAILS - selecteer de kleuren van extra elementen, zoals koorden, franjes of uitgesneden elementen, zoals mouwen. Voor kleding kun je deze kleuren wijzigen door het element in de afbeelding te selecteren.
- AFBEELDING UPLOADEN - voeg je eigen afbeeldingen toe. Voor producten zoals sjaals, bedrukte vlaggen of accessoires is het printtype standaard, maar voor kleding kun je kiezen of je je afbeeldingen wilt laten aanbrengen met DTG, borduren of zeefdruk.
- AANVULLENDE OPTIES - alle extra, meer gedetailleerde instellingen. Hier vindt u een link om uw label te ontwerpen, of bijvoorbeeld de optie om een ​​zakje aan het product toe te voegen.

3. In de volgende stap (Hoeveelheid en maat), voert u de gewenste hoeveelheid van het product in. Als het product verschillende maten en versies heeft (dames, heren, kinderen), kunt u de gewenste hoeveelheid selecteren door een hoeveelheid groter dan 0 in te voeren.

4. Tot slot is er een besteloverzicht (Samenvatten en bestellen). Hier kunt u de totale kosten voor dit product zien en het aan uw winkelwagen toevoegen. We raden u aan om eventuele opmerkingen die u op uw product wilt laten vermelden, in het grijze vak in dit gedeelte te typen.

Een laatste belangrijk punt is dat uw ontwerp niet verdwijnt zodra u onze website verlaat. We bewaren het 14 dagen lang voor u op het websiteadres dat u tijdens het ontwerpen ziet. Kopieer het en u kunt er gedurende die periode steeds weer naar terugverwijzen, of u kunt uw ontwerp delen met anderen voor feedback.
De link zou er ongeveer zo uit moeten zien:
https://ultras1312.com/Product/your_unique_id/

Bekijk onze voorbeelden

 

Hulp nodig? Heeft u een vraag?

Please write contact@ultras1312.com

Facebook
ULTRAS1312, All rights reserved